RODOPI Marine е специалист в повърхностната обработка на стомана, включително кораби и конструкции. В зависимост от изискванията, RODOPI разработва индивидуални решения за перфектни повърхностни покрития. Човешкото отношение е решаващо за разработването и изпълнението. Екипът на RODOPI разполага с богат опит, познава материала като петте си пръста и е изключително гъвкав, що се отнася до числеността на персонала.

За допълнителна подкрепа оттук нататък търсим:

Работници за обслужване на електрически стълбове (проекти в цяла Европа) (м/ж/д)

Вашите задачи:

  • Подготовка на повърхността
  • Нанасяне на материала за покритие с четка
  • Закрепване на стоманени компоненти с болтове
  • Работа с различни инструменти
  • Правилно боравене с оборудване за безопасност
  • Придържане към програмата за здравословни и безопасни условия на труд, както и към всички разпоредби

Вашата квалификация:

  • Способност за работа на височина (до 30 метра)
  • Добро физическо състояние
  • Готовност за работа в цяла Европа
  • Висока способност за работа в екип
  • Внимателност и надеждност

Вашите предимства в RODOPI:

  • Много атрактивно заплащане, включително и за начинаещи в кариерата
  • Всички квалификации могат да бъдат придобити безплатно в Академията на RODOPI (напр. „Работа на височина“, „Електротехнически инструктирано лице“ и др.)
  • Обучение на нашия стълб за високо напрежение в Академията на RODOPI
  • Aтрактивно настаняване, пътните разходи и обучението(ята) се покриват от нас
  • Регулирано работно време и периоди на почивка
  • Предоставят се възможности за повишаване на квалификацията при подходяща способност
  • RODOPI като силен партньор на ваша страна

Интересувате ли се от вълнуваща и атрактивно платена работа в международна среда? Тогава ни изпратете кандидатурата си по електронна поща до г-н Mouzafer Ismailoglou (career@https://www.rodopi.de/wp-content/uploads/2018/06/robur-rodopi-775×430-1.jpg.de). Моля, посочете най-ранната си дата на започване на работа и очакванията си за заплата. Нашият офис в Бургас с удоволствие ще отговори на вашите въпроси по телефона 📱 00359 87 666 9995.

Category: Power Pole Service Workers
Job Type: Full Time
Location: Europe
Language: Bulgarian

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx